Znamení raka

31. října 2007 v 18:31 | Jitka |  Přišlo e-mailem
Elektronickou poštou jsem dostala mně doposud neznámé pojetí zvěrokruhu.Mým znamením je rak a tak je uvádím jako první. Pokud budete mít zájem o své znamení, napište do komentáře a já je zveřejním.

Rak - r o m a n t i k

21. 5. - 22. 7.
Legenda o Rakovi: Rak vznikl na popud Héry. Ta neměla ráda Herkula a chtěla odvrátit hrdinovu pozornost, když bojoval s Hydrou. Obrovský, Héru milující rak byl odvážný, ale i tak ho Herkules zabil. Héra přesto na znamení vděku vsadila odvážného a věrného Raka, který vždy stojí po boku toho, koho miluje, na oblohu.
Životní heslo: Miluji, tedy jsem!
Jak je poznáte: Existují dva tyty raků. Vysoký štíhlý s úzkým obličejem, dlouhým nosem a tenkými rty, typ Meryl Streepová. A druhý menší, oblý, kyprých tvarů a kulatého obličeje á la Medvídek Pú. Ovšem bezpečně je poznáte podle jejich snivých očí raněné laně, ve kterých se odráží touha po věčné lásce.
Já jsem spíš ten medvídek Pú
Charakter: Mírný a náladový. Tak jak se proměňuje měsíc, tak se mění i povaha raka. Když mají dobrou náladu, svět přijímají s otevřenou náručí, jsou srdeční a zábavní svěžím dětským způsobem. Rádi vás pozvou domů, navaří a řeknou pár nejnovějších drbů. Pro přítele v nouzi může být rak zosobněním soucitu a porozumění. Bude trpělivě a pozorně poslouchat každý detail vašeho trápení. Když otevřete své srdce rakovi, cítíte, že vás někdo skutečně poslouchá. Ale pokud je na tom bledě, pak nikoho nechápe a nikdo nerozumí jemu, všichni mu ubližují a všechno ho ničí. Zaleze do kouta a trpí. Ranit raka není zas tak těžké, všechny invektivy či neúspěchy bere velmi osobně, zákonitě pak i jeho reakce je značně přemrštěná. V záchvatu uraženosti se s rakem nedá rozumně mluvit, vzdejte to. Jednodušší je počkat, až ho emoce přebolí a promění se opět v milého a šťastného člověka.
Co milují: Domov a společnost plnou chápajících a pozitivně naladěných lidí.
Co nesnášejí: Domov. Obzvláště v tom případě, kdy z něho vyprchala láska.
Jak pracují: Zdá se nepravděpodobné, že rak, který je tak výrazně orientovaný na rodinu, by byl úspěšný v práci. Ale pozor, nenechte se zmást jeho jemným hlasem a způsoby. Pořádný rak má smysl pro cíl jako beran, odhodlání býka, imaginaci ryb a sobě vlastní empatii a ctižádostivost. A to by v tom byl čert, aby nebyl úspěšný. Jeho šikovné zacházení s penězi a materiální realismus jsou předpokladem k oslnivé finanční kariéře. Mnoho raků najde uplatnění v bankovnictví, pojišťovnictví, investicích a nemovitostech. A takový burzián, to je kariéra všech račích snů. Rak zásadně neriskuje, dobře ví, že velký obchod začíná jako malý obchod, a toho se drží po celý život.
Vzorový hrdina: Homer Simpson.
Zvláštní znamení: Měsíční kouzlo.
Dobrá rada pro raka: Více odvahy!
Dobrá rada pro vás ostatní: Vyhýbejte se rakům v nerudné fázi, v tomto období jsou nesnesitelní.
Kde se budete cítit dobře: vhodnou zemí je Nizozemsko, Burgundsko, Skotsko, Nový Zéland, Alžírsko, z měst jsou to Benátky, Janov, Miláno, Bern, Amsterodam, Stockholm.
Ideální šéf: Člověku, kterému můžete důvěřovat a spolehnout se na něho - například Kozoroh.
Ideální přítel: Veselý a praktický Býk.
Ideální partner: Citlivý a přitom hravý zrozenec Ryb.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muže přitahují jemné typy jako jsou Ryby nebo Váhy, ženy naopak mají rády sebevědomé Štíry.
kleuren/28aa.gif

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niki K. Niki K. | 31. října 2007 v 20:14 | Reagovat

no to je nápad!Příště prosím piš o štírovi což je moje znamení zvěrokruhu.Díky a pa

2 Jitka Jitka | E-mail | 2. listopadu 2007 v 13:13 | Reagovat

Bezvadné! Ráda si o měsíčních znameních čtu, občas se i pobavím souzněním se skutečností. Prosím o Vodnáři!

3 Panna Panna | 7. března 2008 v 15:57 | Reagovat

Ahoj- ja jsem Panna a moc by me zajimalo co a jak:) pridas sem neco?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stazkyobrazky.wz.cz-obrázky od Vás pro Vás
Sisi