Znamení Vodnáře

4. listopadu 2007 v 14:41 |  Přišlo e-mailem

Vodnář - v i z i o n á ř

21. 1. - 19. 2.
abc64/al_div005_1-l.gifegenda o Vodnáři: Nejznámější legendou o znamení Vodnáře je příběh krásného trojského chlapce Ganyméda, jehož si oblíbil i sám Zeus. Když Jupiter viděl, že na Olympu chybí někdo, kdo by bohům doléval poháry, poslal pro chlapce orla. A tak vzniklo znamení, o němž je známo, že "rozlévá" mezi lidmi znalosti.
Životní heslo: Vím, že nic nevím.
Jak je poznáte: Podle tváře anděla. Je-li to žena, opravdu připomíná nebeské stvoření jemných rysů, hedvábné pleti a vlnitých vlasů. I vodnář muž má přídech nadpozemské bytosti. V jeho tváři lze vždy vyčíst oduševnělost a bystrý intelekt.
Charakter: Plný paradoxů. Na jednu stranu originální a družný. Přátelství je pro vodnáře nejvyšší metou. V žebříčku hodnot jej dokonce řadí nad lásku. Na druhou stranu ortodoxně zastává tradiční pozice, je opatrný a konzervativní. Paradoxy, paradoxy a zase jen paradoxy. Pamatujte, že vodnářům vládne planeta Uran, a ta je patronem jak géniů, tak i životních outsiderů. Vodnáři jsou bohémové plní jiskřivých vzrušujících nápadů i odporní puntičkáři, kteří dovedou vést hodinová kázání o morálních povinnostech jedince i celé společnosti. Navzdory své pověsti přátelského znamení je většina vodnářů chladná a značně odtažitá. Odměřenost versus blízkost je hlavním motivem jejich charakteru - jejich největší výhoda i problém.
Co milují: Svobodu.
Co nesnášejí: Žárlivé scény.
Jak pracují: Ať jsou bankéři, novináři, sportovci či chirurgové, vždy potřebují být vlastními pány. Vodnáři si pokaždé najdou zaměstnání, které jim poskytne volnost. Vyhledávají práci, kde mohou odcházet a přicházet, jak se jim zlíbí, pohybovat se po různých místech a mluvit s mnoha zajímavými lidmi. Většinou nefungují od devíti do pěti. Nevydrží tam, kde cítí, že jim někdo stojí s hodinkami za zády a kontroluje je.
Vzorový hrdina: Malý princ.
Zvláštní znamení: Vlasy, které působí nezvykle rozcuchaným dojmem.
Dobrá rada pro vodnáře: Neříkejte tak často, že je vám to úplně fuk. Není!
Dobrá rada pro vás ostatní: Nechejte ho být, on se určitě vrátí.
Kde se budete cítit dobře: Švédsko, Polsko, Lotyšsko, Rusko, Etiopie, Arabský poloostrov, z měst to je Hamburg, Brémy, Pisa.
Ideální šéf: Žádní pedanti, kteří vyznávají samostatnost - narození ve znamení Lva nebo Blíženců.
Ideální přítel: Humorem oplývající Beran.
Ideální partner: Podnikavý Střelec.
Kdo vás eroticky přitahuje: Vodnářům nedají spát zrozenkyně Blíženců Vah, ženám se líbí Blíženci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | 5. listopadu 2007 v 6:52 | Reagovat

Milá Jitko,

moc děkuju za perfektní servis! Pobavila jsem se, usmála, ale byla jsem i trochu překvapená. Inu, jako Vodnářka.

Přeju Ti krásný den. Ať Ti také někdo udělá radost takovou, jako Ty mně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stazkyobrazky.wz.cz-obrázky od Vás pro Vás
Sisi